Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Thunder Bay
2020 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
- Aluminum Wheels - Apple CarPlay
| Price: | $22,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $148*(Bi-weekly)$22,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,888).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2GNAXKEV4L6203525 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T424A |
| City: | Thunder Bay |
The Equinox is one of the best all around vehicles in its class. You'll be swooped away with its comfortable ride, roomy cabin and the technology to help you keep in t.....Read MoreLire la suite
2020 Buick Envision Premium I All-Wheel Drive
- Leather Seats - Heated Seats
| Price: | $27,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $182*(Bi-weekly)$27,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,908).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | LRBFX3SX5LD111740 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T383A |
| City: | Thunder Bay |
With a stylish cabin and a roomy back seat, this Buick Envision quietly isolates you from the road. This 2020 Buick Envision is fresh on.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Price: | $44,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $297*(Bi-weekly)$44,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $17,776).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDFEL2NG650480 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T176A |
| City: | Thunder Bay |
This hard-working Chevy Silverado is a top choice for its functional interior, handsome exterior and impressive capability. This 2022 Chevrolet Silverado 1500 is fresh on .....Read MoreLire la suite
2020 Chevrolet Silverado 1500 RST
- Remote Start
| Price: | $34,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $230*(Bi-weekly)$34,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $13,736).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCRYEED6LZ368062 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T450A |
| City: | Thunder Bay |
This Chevrolet Silverado is a highly refined truck created to be as comfortable as it is capable. This 2020 Chevrolet Silverado 1500 is fresh on our lot in Thunder Bay.
The .....Read MoreLire la suite
- Bluetooth - SiriusXM
| Price: | $29,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $215*(Bi-weekly)$29,000 x 84 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,124).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1N6AA1E53JN516785 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T206A |
| City: | Thunder Bay |
This Nissan Titan is a top choice in a very competitive field of pickup trucks. This 2018 Nissan Titan is fresh on our lot in Thunder Bay.
Every day br.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...

