Used Chevrolet for Sale in Thunder Bay
2025 Chevrolet Silverado 1500 LT
- Heated Seats
| Price: | $55,300 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Mileage:54,632 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2GCUKDED2S1151640 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 9285R |
| City: | Thunder Bay |
No matter where you’re heading or what tasks need tackling, there’s a premium and capable Silverado 1500 that’s perfect for you. This 2025 Chevrolet Silverado 1500 is.....Read MoreLire la suite
- Heated Seats
| Price: | $33,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $245*(Bi-weekly)$33,000 x 84 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $11,520).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCGTEENXJ1275376 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T447A |
| City: | Thunder Bay |
Full-size trucks seem old-fashioned when you're driving this modern, midsize Chevy Colorado. This 2018 Chevrolet Colorado is fresh on our lot in Thunder Bay.
.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Trax 2RS 4dr Front-Wheel Drive
- Low Mileage
| Price: | $26,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Mileage:14,556 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| VIN: | KL77LJE23RC027384 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T327A |
| City: | Thunder Bay |
This new and refreshed 2024 Chevrolet Trax promises genuine practicality in a stylish and attractive package. This 2024 Chevrolet Trax is for s.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $25,379 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Mileage:100,795 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3GNAXWEG1RL173154 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T297a |
| City: | Thunder Bay |
With a composed chassis, a quiet cabin and a roomy back seat, the Chevy Equino.....Read MoreLire la suite
2020 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
- Aluminum Wheels - Apple CarPlay
| Price: | $22,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $148*(Bi-weekly)$22,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $8,888).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2GNAXKEV4L6203525 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T424A |
| City: | Thunder Bay |
The Equinox is one of the best all around vehicles in its class. You'll be swooped away with its comfortable ride, roomy cabin and the technology to help you keep in t.....Read MoreLire la suite
2022 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss
| Price: | $44,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $297*(Bi-weekly)$44,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $17,776).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDFEL2NG650480 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T176A |
| City: | Thunder Bay |
This hard-working Chevy Silverado is a top choice for its functional interior, handsome exterior and impressive capability. This 2022 Chevrolet Silverado 1500 is fresh on .....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Trax ACTIV 4dr Front-Wheel Drive
- Sunroof - Low Mileage
| Price: | $31,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Mileage:1,656 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Yellow |
| VIN: | KL77LKE20SC234777 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9293 |
| City: | Thunder Bay |
This 2025 Chevrolet Trax promises genuine practicality in a stylish and attractive package. This 2025 Chevrolet Trax is for sale today in Thunder Bay.
The ever-popular Chevy Trax sports exciting looks with even more interior spa.....Read MoreLire la suite
2020 Chevrolet Express 2500 Work Van Rear-Wheel Drive Extended Cargo Van
- 4G LTE
| Price: | $26,000 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $176*(Bi-weekly)$26,000 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $10,504).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCWGBFP8L1152189 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 9292 |
| City: | Thunder Bay |
Haul your big payload with ease in this Chevrolet Express cargo van. This 2020 Chevrolet Express Cargo Van is fresh on our lot in Thunder Bay.
This Chevrolet Express Cargo.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 Custom
- Low Mileage
| Price: | $66,084 |
Price includes $499 Admin Fee, $22 OMVIC fee and $100 Fuel Surcharge. Taxes and licensing fees are not included.
Finance from $446*(Bi-weekly)$66,084 x 96 Months @ 8.99% APR (estimated financing rate, cost of borrowing $26,698).
$0 down payment.
Plus HST and License.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GCPDBEK3PG258303 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T548A |
| City: | Thunder Bay |
A versatile bed and a smartly designed interior makes this Chevrolet Silverado the ultimate workhorse for any weekend ad.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





